Admin Toolbar Content (2.0.6) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Administration
lt: Administravimas

en: More
lt: Daugiau

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Link
lt: Nuoroda

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: View
lt: Peržiūrėti

en: link
lt: nuoroda

en: Files
lt: Failai

en: Webforms
lt: Webformos

en: Menus
lt: Meniu

en: My account
lt: Mano erdvė

en: About
lt: Apie

en: Recent content
lt: Naujausias turinys
