Admin Toolbar Entity Version (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Administration
ro: Administrare

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: Current
ro: Actual

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Revision
ro: Revizie

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Latest revision
ro: Cea mai recentă revizie
