Admin Toolbar Entity Version (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: View
gu: જુઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: @time ago
gu: @time પહેલા
