Admin Toolbar Entity Version (1.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Administration
he: ניהול

en: View
he: צפיה

en: Versions
he: גירסאות

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: Current
he: נוכחי

en: Latest
he: הכי חדש

en: @time ago
he: לפני @time

en: Revision
he: גרסה

en: Unpublished
he: לא מפורסם
