Admin Toolbar Entity Version (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Revision
ne: संशोधन
