Admin Toolbar Entity Version (1.0.3-rc1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: View
hu: Megtekintés

en: Versions
hu: Verziók

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Latest
hu: Utolsó

en: @time ago
hu: @time

en: Revision
hu: Változat

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Latest revision
hu: Legutolsó változat
