Admin Toolbar Entity Version (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Administration
az: İdarəetmə

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Current
az: Hazırkı

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Revision
az: Reviziya

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
