Administer Users by Role (8.x-2.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: View user profiles
hy: Դիտել օգտատիրոջ պրոֆիլները

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են
