Administer Users by Role (8.x-3.0-alpha2) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: People
he: משתמשים

en: Blocked
he: חסום

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Permission
he: הרשאה

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Select method for cancelling account
he: בחירת שיטה לביטול חשבון

en: Administer users
he: ניהול משתמשים

en: Administer permissions
he: ניהול הרשאות

en: View user profiles
he: הצגת פרופילי משתמשים

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
he: ניהול חשבונות משתמשים, תפקידים והרשאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים
