Administer Users by Role (8.x-3.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: List
ur: فہرست

en: more
ur: مزید

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
