Administer Users by Role (8.x-3.0-beta5) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: List
ml: പട്ടിക

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: People
ml: ആളുകള്‍
