Google AdSense integration (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Fiji
ne: फिजी

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Timor-Leste
ne: तिमोर - लेस्ते

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: Serbian
ne: सर्बियन
