Advanced CSS/JS Aggregation (8.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Core
ml: കോര്‍

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: 1 hour | @count hours
ml[0]: ഒരു മണിക്കൂര്‍
ml[1]: @count മണിക്കൂര്‍

en: 1 day | @count days
ml[0]: 1 ദിവസം

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: 1 year | @count years
ml[0]: 1 കൊല്ലം

en: 1 week | @count weeks
ml[0]: 1 ആഴ്ച്ച

en: 1 min | @count min
ml[0]: 1 മിനുട്ട്

en: 1 sec | @count sec
ml[0]: 1 സെക്കന്റ്

en: 1 month | @count months
ml[0]: ഒരു മാസം
ml[1]: @count മാസങ്ങള്‍

en: 0 sec
ml: പൂജ്യം സെക്കന്റ്
