Advanced CSS/JS Aggregation (8.x-4.0) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Development
ja: 開発

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Core
ja: コア

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Filename
ja: ファイル名

en: never
ja: なし

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: File size
ja: ファイルサイズ

en: Normal
ja: ノーマル

en: 1 day
ja: 1日

en: Configuration
ja: 環境設定

en: @time ago
ja: @time 前

en: Information
ja: 情報

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 week
ja: 1週間

en: 12 hours
ja: 12時間

en: 1 year | @count years
ja[0]: 1年
ja[1]: @count年

en: 1 week | @count weeks
ja[0]: 1週
ja[1]: @count週

en: 1 min | @count min
ja[0]: 1分
ja[1]: @count分

en: 1 sec | @count sec
ja[0]: 1秒
ja[1]: @count秒

en: 1 month | @count months
ja[0]: 1ヶ月
ja[1]: @countヶ月

en: Global Options
ja: 全般設定

en: 0 sec
ja: 0秒
