Advance Script Manager (1.0.2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Action
ar: إجراء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Updated
ar: التحديث

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: Filter
ar: انتقاء

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: About
ar: حول

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: -Select-
ar: -اختر-
