Advance Script Manager (1.0.3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Body
ur: متن

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Back
ur: واپس

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Filter
ur: فلٹر
