Advance Script Manager (1.0.4) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: About
az: Haqqında
