Advance Script Manager (1.0.4) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Action
he: פעולה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: ניראות

en: Filter
he: סינון

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: About
he: אודות

en: No items selected
he: לא נבחרו פריטים

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
