Advanced GTM Datalayer (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Settings
uk: Налаштування

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Active
uk: Активно

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Global
uk: Глобальне

en: Context
uk: Контекст

en: Response code
uk: Код відповіді

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Login page
uk: Сторінка входу

en: 404 page not found
uk: 404 сторінку не знайдено

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: 403 access denied
uk: 403 доступ заборонено

en: Empty formatter
uk: Порожній форматер

en: Deleted @label defaults.
uk: Видалені умовчання @label.
