Advanced GTM Datalayer (1.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Settings
he: הגדרות

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Active
he: פעיל

en: Site name
he: שם האתר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Front page
he: דף הבית

en: Global
he: כללי

en: Context
he: הקשר

en: About
he: אודות

en: Login page
he: דף כניסה
