Advanced GTM Datalayer (1.0.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Tags
id: Tag

en: Settings
id: Pengaturan

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Active
id: Aktif

en: Site name
id: Nama situs

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Front page
id: Halaman depan

en: Context
id: Kontek

en: About
id: Tentang

en: Login page
id: Halaman login
