Advanced GTM Datalayer (1.0.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Tags
ru: Теги

en: Settings
ru: Настройки

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Active
ru: Активно

en: Site name
ru: Название сайта

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Front page
ru: Главная страница

en: Global
ru: Глобальный

en: Context
ru: Контекст

en: About
ru: Информация

en: Response code
ru: Код ответа

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Login page
ru: Страница входа

en: 404 page not found
ru: 404 страница не найдена

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: 403 access denied
ru: 403 доступ запрещен

en: Entity type / Group Mapping
ru: Типы сущностей / Группа соответствий

en: Place field in sidebar
ru: Разместить поле в боковой панели
