Advanced GTM Datalayer (1.2.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Tags
ar: وسوم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Global
ar: عالمي

en: Context
ar: السياق

en: About
ar: حول

en: Login page
ar: صفحة الدخول

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
