Advanced GTM Datalayer (2.0.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Site name
az: Sayt adı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Global
az: Qlobal

en: Context
az: Kontekst

en: About
az: Haqqında

en: Login page
az: Giriş səhifəsi
