Advanced GTM Datalayer (2.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: ID
ur: شناخت

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Front page
ur: سرورق
