Advanced GTM Datalayer (2.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Active
ne: सक्रिय

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ
