Advanced File Destination (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Directory
lt: Katalogas

en: Role
lt: Rolė

en: Filters
lt: Filtrai

en: Modified
lt: Redaguota

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Directories
lt: Aplankai

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Directory path
lt: Katalogo kelias

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Uses
lt: Naudoja

en: No items selected
lt: Įrašai nepasirinkti

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams

en: 1 item selected | @count items selected
lt[0]: @count elementas pasirinktas
lt[1]: @count elementai pasirinkti
lt[2]: @count elementų pasirinkta
