Advanced File Destination (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Active
ca: Actiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Media
ca: Multimèdia

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Directory
ca: Directori

en: Role
ca: Rol

en: Filters
ca: Filtres

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Modified
ca: Modificat

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Apply
ca: Aplica

en: Directories
ca: Directoris

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Uses
ca: Usos

en: No items selected
ca: No s'ha seleccionat cap element

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats
