Advanced File Destination (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (51 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: Active
ar: نشط

en: Custom
ar: مخصص

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Media
ar: ميديا

en: Directory
ar: الدليل

en: Role
ar: الدور

en: Filters
ar: المرشحات

en: Modified
ar: تم التعديل

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: UUID
ar: المعرف UUID
