Advanced File Destination (1.0.6) - en to he translation catalogue (57 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Create new folder
he: יצירת תיקיה חדשה

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Media
he: מדיה

en: Directory
he: סיפרייה

en: Role
he: תפקיד

en: Filters
he: מסננים

en: Modified
he: השתנה

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Display style
he: סגנון תצוגה

en: Apply
he: החל

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Uses
he: שימושים

en: No items selected
he: לא נבחרו פריטים

en: - Any -
he: - הכל -

en: Dependencies
he: תלויות

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה

en: Apply to selected items
he: יישום על הפריטים שנבחרו
