Advanced File Destination (1.0.7) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Directory
az: Kataloq

en: Role
az: Rollar

en: Filters
az: Filtrlər

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Uses
az: İstifadə edir

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
