Advanced PWA inc Push Notifications (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Browser
hy: Բրաուզեր
