Advanced PWA inc Push Notifications (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: subscribe
uk: підписатися

en: Remove
uk: Вилучити

en: unsubscribe
uk: відписатися

en: Screenshots
uk: Знімки екрану

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Display
uk: Показ

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Short name
uk: Коротке ім'я

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Browser
uk: Браузер

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Any
uk: Байдуже

en: About
uk: Про модуль

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Upload icon image
uk: Викласти зображення іконки

en: Natural
uk: Природній

en: Modal
uk: Модальне

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Theme Color
uk: Колір теми

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.

en: Start URL
uk: Початковий URL
