Advanced PWA inc Push Notifications (8.x-1.71) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Display
az: Monitor

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Browser
az: Brauzer

en: About
az: Haqqında

en: Display type
az: Ekran növü

en: Right to left
az: Sağdan sola

en: Left to right
az: Soldan sağa
