Advanced PWA inc Push Notifications (8.x-1.71) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: subscribe
lt: prenumeruoti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: unsubscribe
lt: atsijungti

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Any
lt: Bet kuris

en: About
lt: Apie

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Upload icon image
lt: Įkelti ikonos paveikslėlį
