Advanced Search (2.0.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: @label
hy: @label (@column)
