Advanced Search (2.1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Display
az: Monitor

en: Hidden
az: Gizli

en: or
az: və ya

en: Grid
az: Cədvəl

en: and
az: və
