Advent Calendar (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Tags
ar: وسوم

en: Image
ar: الصورة

en: Views
ar: الرؤى

en: Year
ar: السنة

en: Day
ar: باليوم

en: Position
ar: الوضع
