Advent Calendar (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Views
az: Görünüşlər

en: Year
az: İl

en: Day
az: Gün

en: Position
az: Vəzifə
