Advent Calendar (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Year
ne: वर्ष

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ
