Advent Calendar (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Year
ar: السنة

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي
