Advent Calendar (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Year
lt: Metai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.
