Advent Calendar (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Tags
az: Teqlər

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Year
az: İl

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
