Advent Calendar (1.0.0-beta5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:
