Update Manager Advanced (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Update settings
az: Parametrləri yeniləyin

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri
