Update Manager Advanced (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: (Theme)
lt: (Tema)

en: (Security update)
lt: (Saugumo atnaujinimas)

en: (Unsupported)
lt: (Nepalaikomas)

en: Manual updates required
lt: Reikia atnaujinti rakiniu būdu
