Update Manager Advanced (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: About
ar: حول

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: (Theme)
ar: (الحلة)

en: (Security update)
ar: (تحديث أمني)

en: (Unsupported)
ar: (غير مدعوم)

en: Manual updates required
ar: تتطلب تحديثات يدوية
