Age exposed filter (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Is less than
fi: On pienempi kuin

en: Is less than or equal to
fi: On pienempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is greater than or equal to
fi: On suurempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is greater than
fi: On suurempi kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: empty
fi: tyhjä

en: About
fi: Tietoja

en: Is empty (NULL)
fi: On tyhjä (NULL)

en: not empty
fi: ei tyhjä

en: Is between
fi: On välillä

en: between
fi: välillä

en: Is not between
fi: Ei ole välillä

en: not between
fi: ei välillä

en: Is not empty (NOT NULL)
fi: Ei ole tyhjä (NOT NULL)
