Age exposed filter (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Views
jv: View

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: About
jv: Ngenani
