Age exposed filter (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Is less than
pl: Mniej niż

en: Is less than or equal to
pl: Mniejszy lub równy

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is greater than or equal to
pl: Większy lub równy

en: Is greater than
pl: Większy niż

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: empty
pl: pusty

en: About
pl: O stronie

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: not empty
pl: nie pusty

en: Is between
pl: W przedziale

en: between
pl: z przedziału

en: Is not between
pl: Poza przedziałem

en: not between
pl: nie z przedziału

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)
